Fuar Hakkında - İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 2021

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliği ile 22-27 Mart 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazanan ilk ve tek fuarcılık şirketi olarak tüm hijyen önlemlerinin alındığı fuar merkezimizde, 22-27 Mart 2021 tarihleri arasında yeniden buluşacağız. Geçtiğimiz yıl 80'e yakın ülkeden 11.144 profesyoneli sektörün siz lider firmalarıyla buluşturan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı'nda, bu sene artırılmış hijyen önlemleriyle sağlıklı bir ortamda "temassız fuarcılık deneyimi" ile sizleri ağırlayacağız.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından TÜKİD (Tüm Kırtasiyeciler Derneği) işbirliği ile gerçekleştirilen Kırtasiye Ofis Fuarı'nda geçtiğimiz yıl, Ortadoğu ve Doğu Avrupa başta olmak üzere Asya-Pasifik ülkelerinden kırtasiye alanında faaliyet gösteren profesyonelleri fuar katılımcılarıyla bir araya gelerek önemli iş bağlantıları gerçekleştirdiler. Avrasya'nın tek çatı altında uluslararası standartlara sahip tek fuar alanı olan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, alanında uzman ekibiyle sektörün lider firmaları ile yurt içi ve yurt dışından profesyonelleri İstanbul Kırtasiye Ofis 2021 çatısı altında bir araya getirecektir.