Firma Adı İletişim Konum
ALTINYAPRAK EĞİTİM VE SANAT ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Şerifali Mahallesi Beyit Sokak.No:32 Ümraniye/İstanbul / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 548 1660
Web: www.artebella.com.tr
Salon: 2
Stant: 244/245
Ürün Grupları
 • Kağıt ve Kağıt Ürünleri
 • Öğrenci Araç ve Gereçleri
 • Okul Öncesi ve Anaokulu Malzemeleri
 • Eğitici Yayınlar
 • Boya ve Çizim Gereçleri
 • Hobi ve Sanatsal Malzemeler
 • Hobi ve Sanatsal Boyalar
 • Hediyelik Eşyalar
 • Promosyon Ürünler
 • Oyuncaklar
 • Eğitici Oyunlar
 • Kutu Oyunları

Artebella, 2000 yılında faaliyetlerine başlayan Altın Yaprak Sanat Ürünleri San. ve Tic. Limited Şirketi’nin hobi-craft ürünleri, sanatsal malzemeler, kırtasiye ürünleri, oyun ve oyuncak üretimindeki markasıdır. Artebella yolculuğuna varak malzemeleri ve kolay transfer ile başladı. Yüksek kalitedeki ürünlerden oluşan ürün portföyü ve iş yapış biçiminde benimsediği değerlerle kısa sürede talep edilen bir marka haline geldi. Ürün portföyünü ebru malzemeleri, seramik mozaikler, stencil çeşitleri, akrilik boyalar, transparan boyalar, boyutlu boyalar, dekorlanabilir ürünler, rölyef pasta çeşitleri gibi ürün gruplarıyla genişletti. Ürün gamının genişliği sayesinde pek çok hobi-craft çalışması yapılabilir hale geldiğinde büyükler ve gençler için Siz de Yapabilirsiniz setleri, küçükler için Ben de Yapabilirim setleri Artebella markası ile piyasaya sunuldu. Okullar, halk eğitim merkezleri, atölyeler, kurslar ve bireysel hobi-sanat uygulayıcıları tarafından ilgiyle karşılanan Artebella hobi setleri sürekli yenilenerek yolculuğuna devam etmektedir. Altın Yaprak Sanat Ürünleri, üretimdeki gücünü iç piyasadaki satış ağı ve ihracat yaptığı ülkelerde karşılaştığı ilgi ile ispat ediyor. Artebella ürünleri bugün Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde sanatçıların, eğitmenlerin ve hobi-sanat severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Artebella Tuval KompozitArtebella Tuval Kompozit
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bir yüzeyi 280 gr özel profesyonel canvas (tuval bezi), diğer yüzeyi 300 gr A. Bristol ile suya dayanıklı özel reçineler ile preslenmiştir. Klasik tuvallerin taşınırken zarar görmesi kaçınılmazdır. Artebella tuval kompozitler bu problemi ortadan kaldırıyor. Üstelik bir yüzünde tuvale, diğer yüzünde Amerikan Bristol e çalışma fırsatı sunuyor. Artebella tuval kompozit evde, okulda, kurslarda; sanatınızı icra edeceğiniz her yerde size eşsiz bir çalışma yüzeyi sunacaktır. Yağlı boya, sulu boya, guaj boya, akrilik boya, kuru boya, pastel boya, kolay transfer, dekupaj kağıdı, rölyef pasta ve stencil çalışmaları için idealdir.

Artebella Kolay Ebru SetiArtebella Kolay Ebru Seti
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ebru sanatında, özel bir maddeyle yoğunlaştırılmış su üzerine özel fırçalar ve boyalarla yapılan desenler, kâğıt gibi çeşitli yüzeylere aktarılır. Gerekli deneyime ve beceriye sahip değilseniz dert etmeyin. Seçeceğiniz ebru seti Artebella imzası taşıyorsa, bu renkli dünyaya kolayca giriş yapabilirsiniz. Kolay ebru setleri, deneyime ve üstün beceriye gerek duymadan, keyifli çalışmaları mümkün kılıyor. Artebella Kolay Ebru Setleri ebru boyaları, fırçalar, ebru teknesi, hazır jel, ebru kâğıdı, biz ve damlalıktan meydana geliyor. Setler, içerdikleri malzeme miktarı, ebru teknesi boyutu, ebru kâğıdı boyutu ve miktarı üzerinden çeşitlenmekte. Sağlık açısından risk içermeyen ebru boyaları çok yönlü bir kullanım sunmakta. Bu boyalarla seramik, ahşap, kumaş ve kâğıtlara çekim yapılabilir. Ebru fırçası yapımında yaşlı atların kuyruğunu kullanmak, yüzyıllardır uygulanan geleneksel bir yöntem. Elbette, at kılı kullanımı tesadüf değil. Sert ve düz olan at kılı, boyanın su üzerine başarılı şekilde atılmasını sağlar. Bu nedenle, günümüzde de ebru fırçalarında vazgeçilmez hammadde, at kılı. Sahip olacağınız kolay Ebru Seti Artebella kalitesiyle size, büyüleyici ebru sanatı dünyasının kapılarını açacak.

Artebella Seramik Mozaik SetArtebella Seramik Mozaik Set
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Küçük renkli seramik parçalarının yan yana yapıştırılarak oluşturulan resim veya desenlere mozaik adı verilir. Artebella Ben de Yapabilirim Setleri içinde yer alan Artebella Seramik Mozaik Seti çeşitleri, hem çocuklara hem de büyüklere hitap ediyor. 8 mm x 8 mm büyüklüğündeki seramik mozaik parçaları makasla dahi kesilip şekil verilebilen niteliktedir. Seramik mozaik çalışmaları için Artebella ürünleri daha fazla eğlenceyi, yüksek oranda kullanışlılığı ve kaliteyi garanti ediyor. Set içerikleri oldukça profesyonel ve zengin. Artebella seramik mozaikler 8×8 mm boyutlarındadır. Bu özel ürünler, seramik toprağından elde edilmekte. Çok renkli, bol eğlenceli dünyalar tasarlamak için renk seçeneği de oldukça zengin. Artebella seramik mozaik taşlarında tam 18 farklı renk söz konusu! Dahası var; uygulamada daha fazla kolaylık ve özgürlük için bu taşlar makasla kesilebilir. Artebella seramik mozaik taşlarını kesmek için makas dışında özel bir alete ihtiyacınız yok. Herhangi bir makasla kesme ve şekillendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mozaik sanatı ortaya çıkarılan eserlerde genel olarak bakıldığında rastgele dizilmiş taşlardan oluşan resim gibi görünse de, taşların diziminin özel bir tekniğe göre uygulanması, mozaik sanatının da belli bir teknik çerçevesinde yapıldığını gösterir. Bu set kullanım açısından geniş bir gruba yönelik düşünülerek hazırlanmıştır. El becerimizi ve dikkat süremizi geliştirir. Mozaik sanatını bire bir uygulamanızı sağlayacak bu set, farklı desenlerle hazırlanmış kompozit panolara rengarenk seramik mozaiklerin kesilip yapıştırılarak çalışıldığı eğlenceli bir settir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.