Yurtdışı Tüyap Dedi, Yurtdışı Ziyaretçi Artış Oranı %50’ye Ulaştı!

Yurtdışı Tüyap Dedi, Yurtdışı Ziyaretçi Artış Oranı %50’ye Ulaştı!

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de 20-24 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşen İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI kırtasiye sektörü hedeflerini karşılayarak sona erdi.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Uluslararası Ziyaretçide Rekor Katılım ile TÜYAP’ta Açıldı!

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Uluslararası Ziyaretçide Rekor Katılım ile TÜYAP’ta Açıldı!

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de 26 ülkeden 295 marka, 253 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUAR’I açıldı.

THY, Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı'nın Resmi Hava Yolu Oldu!

THY, ULUSLARARASI İSTANBUL KIRTASİYE FUARI’NIN RESMİ HAVA YOLU OLDU!

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Rekor Katılım ile sona erdi

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de  21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı rekor katılım ile sona erdi.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Rekor Katılım ile TÜYAP’da açılıyor

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de 24 ülkeden 330 marka, 253 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenecek İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 21 Şubat Çarşamba günü saat 11:30’da açılıyor. 

Stant Kiralamalarının %95’i Tamamlandı

21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, katılımcı bazında %55 büyüyerek, 5 salon 40 bin metre kare alanda güçlü iş bağlantıları ve fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı TÜYAP İstanbul'da Açıldı

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de 18 ülkeden 216 marka, 165 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı açıldı. 

TÜYAP, Kırtasiye Ofis Fuarını başarıyla taçlandırdı

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve ATO Başkanı Gürsel Baran’ın katılımıyla açılan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, yerel fuarcılık anlayışından global fuarcılığa geçti.

 

Kırtasiye Sektörü Artık TÜYAP’ta Buluşacak!

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD)’ in her yıl düzenlediği Türkiye kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün en büyük fuarı İstanbul Kırtasiye Fuarı, adres değiştirdi. Dünyanın da en büyük fuarları arasında yer alan İstanbul Kırtasiye Fuarı 22-26 Şubat 2017’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açacak.