Firma Adı İletişim Konum
ART BOYA MALZEMELERİ KIRTASİYE VE TUR. DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
İçerenköy mah. Döndü Sok no 8/A / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 575 3625
Web: www.artboya.com , www.ponart.com.tr. www.goodwin.com.tr
Salon: 4
Stant: 401/426
Ürün Grupları
  • Kağıt ve Kağıt Ürünleri
  • Öğrenci Araç ve Gereçleri
  • Okul Öncesi ve Anaokulu Malzemeleri
  • Yazı Gereçleri
  • Boya ve Çizim Gereçleri
  • Hobi ve Sanatsal Malzemeler
  • Hobi ve Sanatsal Boyalar

Art Boya Ltd Şti 1997 yılından beri sanatsal malzemeler , hobi malzemeleri ve okul ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Bugün 2000 metrekarelik bir alanda, tuval, pres tuval, ahşap palet, şövale, resim defterleri üretimi vardır. PonART, Kosida ve Goodwin markaları kendimize aittir. Art Boya Ltd, bu alanda, dünyanın önde gelen markalarının da Türkiye temsicisidir. Bunlar Lukas sanatsal boyalar (İngiltere), Hahnemühle (Almanya) sanatsal kağıtlar, Folia kayıt ve Kraft ürünleri(Almanya) , Sculpey polimer kil (ABD), Pan Pastel (ABD), Noch maket malzemeleri (Almanya) , Marabu (Almanya) , EberhardFaber (Almanya), Fibracolor (İtalya)

PonART TuvalTuvaller ve Tuval bezleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PonART için özel olarak Türkiye’de üretilen %100 pamuk tuval bezi, çift kat akrilik primer ile astarlanır yağlıboya ve akrilik boya için uygun hale getirilir. Köknar ağacından ahşap profiller sabit ve kamalı sistemde işlenir. Otomatik makinalar kullanılarak tuvaller arkadan zımbalı olarak üretilir.

PonART ŞövalelerStudio ve Masa üstü resim sehpaları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PonART Resim sehpaları; Kayın ağacından imal edilen fonksiyonel modellerden oluşur. Üzeri doğal yağlarla doyurularak zamana karşı dayanıklı hale getirilir.

Goodwin Sanat KiliModelleme kili
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Goodwin Sanat kili: Oyun ve eğitim için özel olarak formüle edilmiş bir modelleme kilidir. Hava ile kurur. Kuruduktan sonra çatlamaz, esnek ve çok hafiftir. Renkleri birbiriyle kolayca karışır. Objeleri kaplamaya uygundur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.