Firma Adı İletişim Konum
AKAY EĞİTİM MATERYALLERİ SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Çorapçılar Sanayi Sitesi G Blok No: 14-15-16-17-18-19-20 Başakşehir / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 679 5898
Web: https://www.ak-ay.net/
Salon: 5
Stant: 537
Ürün Grupları
  • Okul Oncesi ve Anaokulu Malzemeleri
  • Oyuncaklar
  • Egitici Oyunlar
  • Kutu Oyunlari

Firmamız 2008 yılında Okul Öncesi Eğitim materyalleri ve donanımları ithalatı ile işe başlamıştır. Ürün gamını ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak ithalatın yanı sıra toplam 5000 m² kapalı fabrika, depo, showroom alanı ile üretim otomasyonuna öncelik veren makine parkuru ile sektöre yön ve hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ve tecrübesiyle birlikte Türkiye genelinde toptan ve perakende ağı bulunan firmamız okul öncesi mobilya ve donanımları, ofis ve okul dolapları, eğitim malzemeleri ve eğitici oyuncakları, montessori eğitim materyalleri, dış ve iç alan park ve bahçe grupları başlıklarında hizmet vermektedir. Firmamız, CE ve N71 normlarına riayet ederek üretim ve ithalat boyutunda büyük hassasiyet göstermektedir. Tüm ürünlerimizde istenilen güvenlik ve sağlık testleri mevcuttur. Firmamız, eğitim sektöründe dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek bugünün ve yarının çocuklarına güncel eğitim modellerini ve buna uygun eğitim araçlarını ürün gamına katarak sağlıklı, başarılı ve kendine güvenen nesiller yetiştirilmesine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Firmamız oyuncak ve eğitici oyunlar gruplarında Hi-Q toys markası adı altında üretim yapmaktadır.

AKY-IM0306PK AKROBATİK YAPI BLOKLARI PLASTİK KUTULUDIY AKY-IM0306PK AKROBATİK YAPI BLOKLARI PLASTİK KUTULU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 boyutlu düşünme becerisini geliştirir. Motor gelişimine katkı sağlar. Kişinin yaratıcılığını geliştirir. El-göz koordinasyonu sağlar. Tüm oyuncaklarımız AB ve TSE standartlarına uygundur. Oyuncaklarımız CE ve EN-71 testlerine sahiptir. BPA, PVC ve FTLAT içermez.

AKY-IM0353PK ANİMAL YAPI BLOKLARI PLASTİK KUTULUDIY AKY-IM0353PK ANİMAL YAPI BLOKLARI PLASTİK KUTULU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İnce motor gelişimini destekler. Hayal gücünü geliştirir. Verimliliği artar. Problem çözme becerileri gelişir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

AKY-IM0290B RENGARENK ÇAKIL TAŞLARIAKY-IM0290B RENGARENK ÇAKIL TAŞLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bilim, matematik ve sanatı birbirine bağlar. Çocukların hayal gücünü ve yaratıcı düşünme becerilerini harekete geçirecektir. Çocuklar ayrıca renkleri, şekil tanımayı, saymayı, sıralamayı, sınıflandırmayı, desen oluşturmayı, sıralamayı, oluşturmayı ve istiflemeyi öğrenirler. Oyun Yoluyla Öğrenme

AKY-IM0303KK TEKERLEKLİ BORU VE DİRSEKLERDIY AKY-IM0303KK TEKERLEKLİ BORU VE DİRSEKLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İnce motor gelişimini destekler. Üretkenliği ve hayal gücünü geliştirir. Karşılaştırma yapmayı öğrenir. El göz koordinasyon becerisini geliştirir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Yapı Blokları - DIY- STEAM

AKY-IM0003 KASE VE CIMBIZ AKTARMA SETİ 6 LI TAKIMAKY-IM0003 KASE VE CIMBIZ AKTARMA SETİ 6 LI TAKIM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

6 kase ve 6 cımbızdan oluşan bu set çocuklarımızın el göz koordinasyonlarının gelişmesi için tasarlanmış bir eğitim materyalidir. Kaselere konan materyaller cımbız yardımı ile aktarılırken el göz koordinasyonuna ve ince motor gelişimine yardımcı olur. 6 farklı renkten oluşmuştur. Renklerin öğretilmesinde yardımcı materyal olarak kullanılabilir. Yönergeler eklenebilir.

AKY-IM0291 AHŞAP EŞLEŞTİRME OYUNU DOMİNO 24 PARÇAAKY-IM0291 AHŞAP EŞLEŞTİRME OYUNU DOMİNO 24 PARÇA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Eğlenceli ve eğitici vakit geçirmenizi sağlayacak olan domino oyunu ile çocuğunuzun hayvanları algılayarak onların eşlerini bulmaya çalıştıracak, duyularını geliştirirken çocuğunuzun gözlem yeteneğini de arttırmış olacaksınız.

AKY-IM0293 AHŞAP OYUNCAK ÇOCUK ARABASIAKY-IM0293 AHŞAP OYUNCAK ÇOCUK ARABASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

AKY-IM0292 AHŞAP OYUNCAK MARKET ARABASIAKY-IM0292 AHŞAP OYUNCAK MARKET ARABASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • Hİ-Q TOYS
  • AKAY EĞİTİM MATERYALLERİ