Türk Kırtasiye Sektörünün Uluslararası Arenasına 63 Ülkeden 7231 Profesyonel Ziyaretçi

Kırtasiye sektöründe Avrasya bölgesinin en büyük fuarı ünvanı ile 28 Şubat – 2 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, yurt içi ve yurt dışından 63 farklı ülkeden gelen 7 bin 231 sektör profesyonelini katılımcı firmalarla buluşturdu. Sektörün ihracat kapasitelerini artırmak adına köprü vazifesi gören fuar için 2025 yılı hazırlıklarına başlandı.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi'nde 8'nci Kez Kapılarını Açtı

Kırtasiye sektöründe Avrasya bölgesinin en büyük fuarı unvanını taşıyan Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 28 Şubat tarihinde kapılarını açtı. Türk firmalarının farklı coğrafyalara ulaşarak ihracat kapasitelerini artırmak adına köprü vazifesi gören Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nda sektörün ihtiyacı olan tüm ürünler yer alıyor. Fuar, 2 Mart 2024 tarihine kadar İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.
 

​İstanbul Uluslararası Kırtasiye Ofis Fuarı, İş Bağlantılarıyla Sektöre Damgasını Vurdu

İstanbul Uluslararası Kırtasiye Ofis Fuarı, İş Bağlantılarıyla Sektöre Damgasını Vurdu

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Açıldı

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Açıldı

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı bu yıl da etkili bir fuar deneyimi sunabilmek için yenilikleri yakından takip ediyor

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı bu yıl da etkili bir fuar deneyimi sunabilmek için yenilikleri yakından takip ediyor

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 2023 yılında 22-26 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7. kez gerçekleşecek.

Kırtasiye sektöründe bölgenin en büyük fuarı unvanını taşıyan Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 2023 yılında 22-26 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7. kez gerçekleşecek.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7. kez kapılarını açıyor

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7. kez kapılarını açıyor

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı'na Geri Sayım Başladı

​Kırtasiye sektöründe bölgenin en büyük fuarı unvanını taşıyan Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 2023 yılında 22-26 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7. kez gerçekleşecek.

2023 ULUSLARARASI İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI

İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI 22-26 ŞUBAT 2023 TARİHLERİNDE KIRTASİYE SEKTÖRÜNÜ YENİDEN BULUŞTURACAK 
Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi’nde 22-26 Şubat 2023 Tarihlerinde  Kapılarını Açacak Olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın, 2023 Yılında Da Kapsam Ve Ziyaretçi Ağlarını Genişletip Ülke Çeşitliliğini Artırarak Bölgenin Vazgeçilmez Fuarı Olacak.

Kırtasiye Sektörünün Dünyadaki 3. Büyük Sektör Buluşması 6. Kez Tüyap’ta Kapılarını Açacak

Tüyap, kırtasiye sektörünün Almanya ve Çin’den sonraki 3’üncü dev buluşması için hazırlıklarına başladı. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16-20 Şubat 2022 tarihlerinde 6’ncı kez kapılarını açacak olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın 2022 yılında da kapsam ve ziyaretçi ağlarını genişletip ülke çeşitliliğini artırarak bölgenin vazgeçilmez fuarı olması bekleniyor.

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı açıldı!

Kırtasiye sektörünün bu yıl Avrasya’daki ilk yüz yüze fuarı olan Uluslararası Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak Fuarı, 22 Mart 2021 Pazartesi günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle düzenlenen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 6 gün sürecek. 20 ülkeden 257 marka ile 180 firma ve firma temsilciliğinin katıldığı fuara, yerli ve yabancı alıcı ve ziyaretçi ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 2021 İçin Gün Sayıyor

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis 2021 Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliği ile 24-28 Mart 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de beşinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yeni nesil fuarcılık uygulamalarıyla zenginleşecek olan fuar, uluslararası iş bağlantılarına yönelik profesyonel görüşmelerin de gerçekleşeceği birçok yenilik ile dünyanın farklı ülkelerinden katılımcıları bir araya getirecek.

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 2021 İçin Geri Sayım Başladı!

Türkiye’nin en köklü ihtisas fuarlarından ‘Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’ 27’inci kez sektör profesyonellerini buluşturacak. Fuar, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliği ile 17-21 Şubat 2021 tarihlerinde 5’inci kez TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın, Avrupa’nın ikinci büyük ve küresel ölçekte Almanya ve Çin’den sonra sektörün üçüncü büyük buluşması olduğunu belirten TÜKİD Başkanı Mehmet Helvacıoğlu; “ Geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleştirdiğimiz fuarda 5 günde 80’e yakın ülkeden 11 bin 144 iş insanını ağırladık. 15 bin 815 metrekare ile tüm zamanların rekoru kırıldı. Fuarımız yeni rekorlara imza atmanın yanında, B2B görüşmeler organize ederek yepyeni iş birliklerine de sahne oldu” dedi.

Sağlık Ürünlerinde 4 Milyon Dolarlık Ticaret!

Pandemi nedeniyle önemi ve sorumluluğu daha da artan sağlık ve tıbbi cihaz sektörünün buluştuğu 27’nci Expomed Eurasia Fuarı, yabancı alıcı akınına uğradı. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın İstanbul’da düzenlediği fuara, 73 ülkeden 2 bine yakın uluslararası ziyaretçi gelirken, dijital iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden ise 1500’e yakın uluslararası online ziyaretçi katıldı. Fuarda 4 milyon dolara yakın ticaret gerçekleşti. 

Dünya Ticaret İçin TÜYAP’a Geldi!

Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlarımızı yeniden yüz yüze gerçekleştirmeye başladık. Tüyap’ın yeni dönemde düzenlediği ilk fiziki fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020’ye yurt içinden ve yurt dışından ilgi oldukça yüksek. Fuar şimdiye kadar 50 ülkeden ziyaretçi ağırladı.  Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönergelerine uygun düzenlenen fuarlarda “Ticaret İçin Önce Sağlık” ilkesinden yola çıkılarak tüm süreçler 41 yıllık deneyimimiz ile kurgulandı. TÜYAP Yönetim Kurulu Üyesi ve Stratejik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Ünal Öztop, “Fuarımıza ziyaretçi olarak gelen yerli ve yabancı ilgisinden memnunuz. 50 ülkeden yabancı ziyaretçi, 11 ülkeden Tüyap davetlisi alım heyetleri şuana kadar fuarı ziyaret etti . Her dört ziyaretçiden biri yabancı… Sadece Türkiye'nin değil, yakın coğrafyanın da buluşma noktası olmayı hedefliyoruz” dedi.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Kırtasiye Sektörünün Dev Buluşmasına Rekor Katılım!

Sadece 5 günde, dünyanın 76 farklı ülkesinden ve Türkiye'nin 80 farklı şehrinden 12 bine yakın ziyaretçi ağırladı!

Korona Virüs Bilgilendirmesi

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı'na Geri Sayım Başladı

​Kırtasiye sektöründe bölgenin en büyük fuarı unvanını taşıyan Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 2023 yılında 22-26 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7. kez gerçekleşecek.
Kırtasiye Ofis Fuarı, bu yıl da Türkiye’den ve dünyadan katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle kırtasiye sektörünün önde gelen isimlerini 5 gün boyunca Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşturacak.

Yurtdışı Tüyap Dedi, Yurtdışı Ziyaretçi Artış Oranı %50’ye Ulaştı!

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de 20-24 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşen İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI kırtasiye sektörü hedeflerini karşılayarak sona erdi.