Neden Katılmalısınız ? - İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı

 

Kırtasiye Sektörünün Avrupa’daki En Büyük Buluşmasında Yerinizi Alın!

Firmanızın kırtasiye sektöründeki konumunu güçlendirmek, portföyünüze yeni müşteriler eklemek, yeni iş bağlantıları kurmak ve sektördeki marka bilinirliğinizi arttırmak için Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nda geç olmadan yerinizi alın

Her Geçen Yıl Çok Daha Güçlü

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 19-22 Şubat 2025 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 63 ülkeden yedi binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlayan fuar bu sene hedefini 70 ülkeden sekiz binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlamak olarak belirledi.
 

Neden İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı

Her yıl artan katılımcı sayısı ve ürün yelpazesi ile İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, katılımcılarına, firmalarının ürün ve hizmetlerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerine tanıtma imkânı sunuyor.

Fuarda Yerinizi Almak İçin Tıklayın
 

Türkiye’de Kırtasiye Sektörü

2023 yılında 4.3 milyar dolarlık ihracat yapan Türk kırtasiye sektörü, 2024 yılı sonuna kadarda 5 milyar dolarlık ihracat rakamı hedefledi. En çok ihracat gerçekleştirilen ülkeler arasında Romanya, Polonya, Almanya, Fransa, Macaristan yer almakta.

Geniş Ürün Grubu

Geniş ürün gruplarının yer aldığı İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nda nitelikli iş bağlantıları kurma fırsatı yakalayın. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda Kırtasiye ve okul malzemeleri, Ofis Malzemeleri, Yazı Malzemeleri, Hobi Malzemeleri ve Hediyelik Eşyalar, Lisanslı ürünler ile Ambalaj paketleme, Raf ürünleri sergilenecek.

2024 Yılı İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı

Geçtiğimiz fuarda toplam 7.231 nitelikli sektör profesyonelini ağırlayan Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerinden tam not aldı. 15 bin metrekare stant alanında iki yüzden fazla katılımcısı ile kapılarını ziyaretçilerine açan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı dört gün boyunca ülke ekonomisine katkı sundu.