Firma Adı İletişim Konum
AKILLI KAĞIT TİCARET LTD. ŞTİ.
Hasanpaşa Mah. Beydağı Sok. No: 6-10 Kat 6 / Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 398 6134
Web: https://www.kagittahta.com.tr/
Salon: 6
Stant: 613B
Ürün Grupları
 • Kagit ve Kagit Urunleri
 • Ogrenci Arac ve Gerecleri
 • Okul Oncesi ve Anaokulu Malzemeleri
 • Yazi tahtalari Pano ve Toplanti Sunum Urunleri
 • Yazi Gerecleri
 • Hobi ve Sanatsal Malzemeler
 • Promosyon Urunler
 • Egitici Oyunlar

Firmamızın öncelikli amacı sürekli değişen ve gelişen yeniliklere kendini adapte edebilmektir. Özellikle önem verdiğimiz eğitim çalışmalarmızı her zaman sürdürüyoruz. Çünkü biliyoruz ki kalıcı olan şuan da ki konum ve bilgiler değil, şirketlerin kendini yenilemesi ve değişmesidir. Misyonumuz Kalite anlayışını sürekli geliştirerek, kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve bunların yanı sıra, insanların hayatlarını kolaylaştıran öncü ve örnek bir şirket olmak. Vizyonumuz Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, ulusal ölçekteki sektör liderliğimizi uluslararası düzeyde markalaşarak kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.

Statik Beyaz KağıtYazı Tahtaları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır. -Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez. -2 Yüzeyi de Kullanılabilir. Yazılıp Silinebilir. -Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz . -Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır. Kullanılan kalemin boyasına ve alkol oranına göre iz kalabilir. -Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka Alınız.

Statik Aylık PlanlayıcıPlanlayıcı Ürünler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için Aylık Planlayıcı statik kağıdı. Herhangi bir düz yüzeyi aylık Planlayıcıya dönüştürün ve hemen kullanmaya başlayın. Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Tablo ve Duvar KağıtlarıDekoratif Ürünler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için statik kağıt. hemen kullanmaya başlayın! Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Haftalık PlanlayıcıPlanlayıcı Ürünler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için Haftalık Planlayıcı statik kağıdı. Herhangi bir düz yüzeyi haftalık Planlayıcıya dönüştürün ve hemen kullanmaya başlayın! Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik HaritalarHarita Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Haritalar Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için statik haritalar. Herhangi bir düz yüzeyi bir haritaya dönüştürün ve hemen kullanmaya başlayın! Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Çarpım TablosuEğitim Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için Eğitici Çarpım Tablosu. Herhangi bir düz yüzeyi Çarpım Tablosuna çevirin ve hemen kullanmaya başlayın! Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Çizgi Birleştirme ÇalışmasıEğitim Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için şekillerin statik kağıtlarını izleyin. Herhangi bir düz yüzeyi şekillere dönüştürün ve hemen kullanmaya başlayın! Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Cam ÜrünleriDekoratif Ürünler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için statik kağıt. hemen kullanmaya başlayın! Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Periyodik TabloEğitim Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için periyodik tablo statik kağıdı. Herhangi bir düz yüzeyi periyodik tabloya dönüştürün ve hemen kullanmaya başlayın! Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Statik Yıllık PlanlayıcıPlanlayıcı Ürünler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yıllık Planlayıcı Duvarlar, Kara Tahtalar, Beyaz Tahtalar ve Daha Fazlası için Yıllık Planlayıcı statik kağıdı. Herhangi bir düz yüzeyi yıllık Planlayıcıya dönüştürün ve hemen kullanmaya başlayın! Bu ürün üzerine yazı yazma ve silme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Tutma özelliği ile kurulumu kolaydır. Alet gerektirmez. Dayanıklı malzeme yüzeyi statik elektrikle tutar. Soyma, çıkartma veya yapıştırıcı gerekmez, mıknatıs gibi tutar. Yapışkan kalıntı yok. Her türlü yüzeye (Duvar, kara tahta, cam, ahşap, metal vb.) Yüzeye zarar vermez. Yaz ve Sil özelliği! Beyaz tahta kalemleri kullanılmaktadır. Uygulamadan önce yüzeydeki tozları temizleyiniz. Silmek için nemli bezler veya ıslak mendiller kullanmayın. Kuru silme yapılmalıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • AKILLI KAĞIT
 • KAĞIT TAHTA
 • SİHİRLİ KAĞIT
 • SİHİRLİ TAHTA
 • PRATİK TAHTA
 • STATİCS