Firma Adı İletişim Konum
ALEMDAR PLASTİK VE KIRTASİYE SAN. TİC. A.Ş.
Ortaköy Mah. Harput Sok. No: 6 34570 Selimpaşa / Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 734 3675
Web: https://www.alemdarsan.com/
Salon: 3
Stant: 301-302
Ürün Grupları
  • Ofis Masaustu ve Dosyalama Urunleri

Türkiye nin en büyük klasör üreticisi olan firmamız 1972 yılında klasör mekanizması üretimiyle kırtasiye sektörüne ilk adımını atmıştır. Üretimini ve tecrübesini sektörün ihtiyaç ve talebi doğrultusunda 1989 yılında büro klasörü üretimine doğru yönlendirmiştir. İlk yıllarda yıllık 600.000 adet üretim kapasitesiyle faaliyet gösteren firmamız ilerleyen yıllarda teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmiştir. 13.000 m2 lik yeni fabrikasında, 80 çalışanı ve otomasyon ve markalaşmaya yaptığı yatırımlar ile üretim kapasitesini yıllık en az 22.000.000 adede yükseltmiştir. Firmamız başarısını nitelikli ham madde, ileri teknoloji, uzman çalışanları ve profesyonel yönetim şekline borçludur. Kalitenin ilk adımı aslında, kalite ve başarısını dünya çapında ispatlamış firmalarla iş birliği içinde bulunmaktır. Üretim parkurlarımız, ebatlama, sıvama, etiketleme, montaj ve paketleme olmak üzere beş ana bölümden meydana gelmektedir. Klasör üretiminin her aşamasında otomasyon sistemleri ile yüksek tirajlı üretim sağlanmaktadır. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile sektör ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız. Üretim portföyünde standart büro klasörlerinin yanı sıra 2 halkalı, 4 halkalı büro ve öğrenci klasörleri, kapaklı ve kapaksız sekreterlik blokları ile özel klasörlerin de üretimi bulunmaktadır. Firmamız her zaman yüksek kalitede ürün, hızlı sevkiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Firmamız üretmekte olduğu büro klasörü, halkalı klasör, sekreterlik bloğu ürünlerinin tedarikinde yüksek kalite, yüksek tirajlı üretim, zamanında teslimat ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ürünlerimiz tüm dünyaya sorunsuz olarak ihraç edilmektedir. Çevre, sağlık ve insani konulardaki sorumluluklarında kayıpları en aza indirgemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterilerin marka tercihindeki ana etkenin, sağlık ve güvenliğe verilen değer olduğunun farkındayız. Ürünlerimiz Fitalat, Toksik Elementler veya Kadmiyum gibi zararlı maddeler içermez. Her yıl düzenli olarak kullanıcılarımız için zararlı olmayacağından emin olmak için, ürünlerimizi testlere gönderiyoruz. Alemdar Plastik ve Kırtasiye A. Ş. Yirmi yılı aşkın tecrübe, üretim kalitesi ve ihracattaki başarılı çalışmalarıyla ile, Türkiye nin üretim ve kalite gücünü en iyi şekilde temsil etmektedir. Satış & Pazarlama departmanına ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilir ya da bizleri 0212 734 36 75 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Büro KlasörüKırtasiye - Dosyalama Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

A4 Boy, FC Boy, A5 Boy veya özel ebatlarda üretebildiğimiz Büro Klasörlerimiz PVC ya da Mermer Desen Kağıt kaplı olarak üretilmektedir. Standart ürünlerimizin içi beyaz kağıt kaplı olup; özel üretim ürünlerde talep edilirse içi PVC ya da özel baskılı kağıt kaplı olarak da üretim yapılabilmektedir. Ürünlerimizde Niko Slovenya markalı üst kalitede mekanizmalar kullanılıp, 75mm-55mm gibi ebatlarda çeşitler sunulmaktadır. Standart üretimimiz sabit mekanizmalıdır fakat istenildiğinde kızaklı mekanizma çeşitleri de çalışılmaktadır. Renk kartelamızda 15 farklı PVC renk çeşidimiz bulunmaktadır. Bunların dışında firmalara ve kurumlara özel olarak, selefonlu kağıttan özel tasarım klasör çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Halkalı Öğrenci KlasörüKırtasiye - Dosyalama Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Standart Halkalı Öğrenci Klasörlerimiz A4 Boy ve A5 Boy ebatlarında ve 2 halkalı ya da 4 halkalı çeşitlerde sunulmaktadır. Bunun dışında FC Boy ve özel ebatlarda öğrenci klasörü üretimlerimiz mevcuttur. Müşteri talebine göre özel halka sayısına sahip, yuvarlak ya da D-şeklinde halkalı klasörlerde çalışılabilmektedir. Standart ürünlerimizde Dışı PVC, içi beyaz kağıt kaplı olarak üretimimiz bulunmaktadır. Özel üretimde içi PVC kaplı ya da özel baskılı kağıtlar ile kaplanmış öğrenci klasörü üretimi yapılabilmektedir. Renk kartelamızda 15 farklı PVC renk çeşidimiz bulunmaktadır. Bunların dışında firmalara ve kurumlara özel olarak, selefonlu kağıttan özel tasarım Halkalı Öğrenci klasör çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Sekreterlik BloğuKırtasiye - Dosyalama Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kapaklı ya da Kapaksız olarak sunduğumuz Sekreterlik bloklarımız PVC kaplamadır. 3 renk seçeneğimiz bulunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • WORLDONE
  • ARMA
  • DETAY