Firma Adı İletişim Konum
ALFABANT AMBALAJ SANAYİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İSTOÇ 31. Ada No 78 / Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 818 3172
Web: http://www.alfabant.com.tr/
Salon: 5
Stant: 522
Ürün Grupları
  • Kagit ve Kagit Urunleri
  • Ofis Masaustu ve Dosyalama Urunleri
  • Ofis Tuketim Urunleri ve Sarf Malzemeler
  • Ambalaj ve Paketleme

ALFABANT AMBALAJ SANAYI, 2004 yılında Mertbey Dış Ticaret firması olarak kurulmuş bir aile firmasıdır. 2004 yılından itibaren yurt dışından ilk ithalatını yapmış ve 2009 yılından sonra tüm yapışkanlı bantların ithalat ve dağıtımı konusunda uzmanlaşma kararı almıştır. 2011 yılında, kesme, dilimleme, aktarma, laminasyon ve paketleme makinelerinin yatırımıyla bitmiş ürün ithalatı yerine yarı mamul ithalatına ağırlık vermiş ve üretime başlamıştır. Bugün tüm operasyonlar da kullanılan 20 yi aşan makine parkıyla müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme hedefini sürdürmektedir. 2009 yılında ithalatını yaptığı bazı ürünleri Türkiye de üretme kararı almış ve ilk üretimine 2011 yılında başlamıştır. Şu anda 1 Akrilik sürüm hattına sahiptir. Üretim tesisimiz, Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 kapalı alan içinde, sürüm, kesim, aktarım, laminasyon ve paketleme operasyonları ile dağıtım sevkiyat deposu , Tekirdağ Çerkezköy Org. San Bölgesinde bulunmaktadır. Kalitesi müşterileri tarafından tercih edilerek onaylanan firmamız kendi bünyesinde kurduğu test laboratuarı ile tüm bant testlerini uluslararası standartlarda son teknolojik test cihazlarıyla yapabilmektedir.

Koli BandıAlfa Koli bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Güçlü yapışkanlık, uygulama sonrası güvenli tutuş, sıcaklık ve yaşlanmaya karşı dayanıklıdır. Genel olarak bütün sektörlerde kullanılır.

Maskeleme bandıAlfa Maskeleme Bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Genel amaçlı, Oto sektörü, inşaat ve iç mekanlar için 80 derece dayanıklıdır. Kimyasal çözücülere, Asit ve alkaliler dayanıklı olup, uygulandığı bölgede yapışkan kalıntı bırakmaz. Oto boyamalarında ve şasi işlerinde kullanıma uygundur. Kolaylıkla geri sökülebilme özelliği ile üstün maskeleme performansı gösterir

Çift Taraflı BantAlfa Çift Taraflı Bant
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şeffaf PP film, Plastik,metal,kağıt ve kumaş yüzeylerde kolaylıkla ve hızlı yapışır.

Tamir BandıAlfa Tamir Bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Güçlü yapışkan özelliği ile tamir bantları tamirat sırasında hayatınızı kolaylaştırır. Genel amaçlı tamiratlarınızda Çok Amaçlı Tamir Bandı size ideal çözümler sunar. Estetik görüntüsü ve mükemmel yapışma özelliği ile rakipsiz Tamir Bandı tamiratlarınızı daha estetik yapmanıza yardımcı olur. Çatlak Tamir Bandı ile duvarınızdaki sıva çatlaklarını kolayca kapatabilirken Metal Tamir Bandı ile tesisat boruları, kaporta dahil tüm metal yüzeylerde sağlıklı tamirat yapabilme olanağına kavuşursunuz.

Kırtasiye Tipi BantlarAlfa Kırtasiye Tipi Bantlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kırtasiye tipi bantlar paket, eşya düzenlemelerinde bantlamak suretiyle kullanılır. Pratik ve kullanımı kolaydır.

Bant Kesme MakinesiAlfa Bant Kesme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ambalaj ve paketleme yaparken kolay kullanım ve pratik bant kesme makinesi

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALFABANT
  • ORIANA BANT
  • POLYTAPE