Firma Adı İletişim Konum
ALTINYAPRAK EĞİTİM VE SANAT ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Şerifali Mahallesi Beyit Sokak.No:32 Ümraniye/İstanbul / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 548 1660
Web: www.artebella.com.tr
Salon: 2
Stant: 244/245
Ürün Grupları
  • Öğrenci Araç ve Gereçleri
  • Okul Öncesi ve Anaokulu Malzemeleri
  • Hobi ve Sanatsal Malzemeler
  • Hobi ve Sanatsal Boyalar
  • Hediyelik Eşyalar
  • Lisanslı Kırtasiye Ürünler
  • Oyuncaklar
  • Eğitici Oyunlar
  • Kutu Oyunları

Artebella, 2000 yılında faaliyetlerine başlayan Altın Yaprak Sanat Ürünleri San. ve Tic. Limited Şirketi nin hobi-craft ürünleri, sanatsal malzemeler, kırtasiye ürünleri, oyun ve oyuncak üretimindeki markasıdır. Artebella yolculuğuna varak malzemeleri ve kolay transfer ile başladı. Yüksek kalitedeki ürünlerden oluşan ürün portföyü ve iş yapış biçiminde benimsediği değerlerle kısa sürede talep edilen bir marka haline geldi. Ürün portföyünü ebru malzemeleri, seramik mozaikler, stencil çeşitleri, akrilik boyalar, transparan boyalar, boyutlu boyalar, dekorlanabilir ürünler, rölyef pasta çeşitleri gibi ürün gruplarıyla genişletti. Ürün gamının genişliği sayesinde pek çok hobi-craft çalışması yapılabilir hale geldiğinde büyükler ve gençler için Siz de Yapabilirsiniz setleri, küçükler için Ben de Yapabilirim setleri Artebella markası ile piyasaya sunuldu. Okullar, halk eğitim merkezleri, atölyeler, kurslar ve bireysel hobi-sanat uygulayıcıları tarafından ilgiyle karşılanan Artebella hobi setleri sürekli yenilenerek yolculuğuna devam etmektedir. Altın Yaprak Sanat Ürünleri, üretimdeki gücünü iç piyasadaki satış ağı ve ihracat yaptığı ülkelerde karşılaştığı ilgi ile ispat ediyor. Artebella ürünleri bugün Türkiye nin yedi bölgesindeki şehirlerde ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde sanatçıların, eğitmenlerin ve hobi-sanat severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Artebella Kolay Ebru SetiEmkes025 Artebella Kolay Ebru Seti No-2,5
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ebru sanatında, özel bir maddeyle yoğunlaştırılmış su üzerine özel fırçalar ve boyalarla yapılan desenler, kâğıt gibi çeşitli yüzeylere aktarılır. Sanat niteliği taşıyan bir iş ortaya çıkarmak şu üç şeyin varlığına bağlı: deneyim, tutku, kaliteli malzeme. Gerekli deneyime ve beceriye sahip değilseniz dert etmeyin. Seçeceğiniz ebru seti Artebella imzası taşıyorsa, bu renkli dünyaya kolayca giriş yapabilirsiniz. Kolay ebru setleri, deneyime ve üstün beceriye gerek duymadan, keyifli çalışmaları mümkün kılıyor. Artebella Kolay Ebru Setleri ebru boyaları, fırçalar, ebru teknesi, hazır jel, ebru kâğıdı, biz ve damlalıktan meydana geliyor. Setler, içerdikleri malzeme miktarı, ebru teknesi boyutu, ebru kâğıdı boyutu ve miktarı üzerinden çeşitlenmekte. Sağlık açısından risk içermeyen ebru boyaları çok yönlü bir kullanım sunmakta. Bu boyalarla seramik, ahşap, kumaş ve kâğıtlara çekim yapılabilir. Ebru fırçası yapımında yaşlı atların kuyruğunu kullanmak, yüzyıllardır uygulanan geleneksel bir yöntem. Elbette, at kılı kullanımı tesadüf değil. Sert ve düz olan at kılı, boyanın su üzerine başarılı şekilde atılmasını sağlar. Bu nedenle, günümüzde de ebru fırçalarında vazgeçilmez hammadde, at kılı. Sahip olacağınız kolay Ebru Seti Artebella kalitesiyle size, büyüleyici ebru sanatı dünyasının kapılarını açacak.

Artebella Seramik Mozaik SetMs-15 Artebella Seramik Mozaik Set 20x20 Cm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

#10003; Küçük renkli seramik parçalarının yan yana yapıştırılarak oluşturulan resim veya desenlere mozaik adı verilir. #10003; Mozaik sanatı ortaya çıkarılan eserlerde genel olarak bakıldığında rastgele dizilmiş taşlardan oluşan resim gibi görünse de ,taşların diziminin özel bir tekniğe göre uygulanması ,mozaik sanatının da belli bir teknik çerçevesinde yapıldığını gösterir. #10003; Bu set kullanım açısından geniş bir gruba yönelik düşünülerek hazırlanmıştır. #10003; El becerimizi ve dikkat süremizi geliştirir. #10003; Mozaik Sanatını,farklı desenlerle hazırlanmış kompozit panolara rengarenk seramik mozaiklerle makas ile kesilerek çalışılan eğlenceli bir settir.

Artebella Tuval Boyama SetiSt-01 Artebella Tuval Boyama Seti 32x32 Cm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kompozit tuval üzerine çizilmiş olan resimlerin akrilik boyalarla serbest boyama tekniği ile boyanılan eğlenceli ve eğitici settir. El ve Göz koordinasyonunun gelişimine, fırça tutma ve boyama becerilerinin gelişmesini sağlar. Bu set kullanım açısından geniş bir gruba yönelik düşünülerek hazırlanmıştır. Artebella tuval boyama setleri bu önemleri dikkate alarak dizayn edilmiştir.

Artebella Seramik Boyama Seti3d-05 Artebella Seramik Boyama Seti 20x20 Cm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çocuk gelişimi üzerine yapılmış çalışmalarda küçük yaştaki bireylerin yönelimlerini ölçmek ve onların zihinsel gelişimine katkıda bulunmak büyük önem taşıyor. Bu ölçümleri hem eğlenceli, hem de eğitici bir şekilde yapmak istediğinizde başvuracağınız Artebella 3D Seramik Pano Seti, görünümü ve eğlenceli yapılış şekilleri ile dikkat çekiyor. Siz de bu ürünü hemen sipariş vererek çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. #10003; Pano Üzerinde seramik modelleri akrilik boya ile serbest boyama tekniğiyle boyadığımız eğlenceli bir settir. #10003; Çocukların renkleri tanıma ve kendine özgü ürünler oluşturmasına imkan verir. Çocuğun yaratıcılığını keşfetmesine ve geliştirmesini sağlar.

Desenli Tuval Kompozit BoyamaDKT014 Desenli Tuval Kompozit Boyama 25x35 cm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çocukların resme olan ilgisini ve sevgisini canlı tutmak resim yaparken eğlenmelerini sağlamak Artebella desenli tuvaller sayesinde kolay bir hal aldı.Artebella Desenli Tuvaller Çocuklarımıza kendilerini ressammış gibi hissettirerek tuval ile resim yapma imkânı sunarken onların resim yeteneklerinin gelişmesine büyük katkı sağlayacak. Desenli Tuval Kompozit Boyama 25x35 cm

Artebella (Preslenmiş) Tuval KompozitKts10x10 Artebella (Preslenmiş) Tuval Kompozit 10x10 Cm 12 li Set
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şaseli tuval değildir. (Çıtalı Tuval Değildir.) Bir yüzeyi 280 gr özel profesyonel canvas (tuval bezi), diğer yüzeyi 300 gr A. Bristol ile arasında suya dayanıklı ithal mukavva kullanılarak özel reçineler ile preslenmiştir. Klasik tuvallerin taşınırken zarar görmesi kaçınılmazdır. Artebella tuval kompozitler bu problemi ortadan kaldırıyor. Üstelik bir yüzünde tuvale, diğer yüzünde Amerikan Bristol e çalışma fırsatı sunuyor. Artebella tuval kompozit evde, okulda, kurslarda; sanatınızı icra edeceğiniz her yerde size eşsiz bir çalışma yüzeyi sunacaktır. Yağlı boya, sulu boya, guaj boya, akrilik boya, kuru boya, pastel boya, kolay transfer, dekupaj kağıdı, rölyef pasta ve stencil çalışmaları için idealdir.

Artebella Venüs Serisi Metalik Boya 6 Lı Set-1Artebella Venüs Serisi Metalik Boya 6 Lı Set-1
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Artebella Venüs Serisi Metalik Boyalar, yoğun renk derinliği, örtücülüğü yüksek, parlak yüksek pigmentli ve metalik görüntülü boyalardır. Su bazlıdır, her yüzeye uygulanır. Su ile temizlenir çabuk kurur, darbelere dayanıklıdır. Renkler birbirine rahatlıkla karıştırılabilir. Uygulamak için yumuşak bir fırça veya süngeri yüzeye sürmeniz yeterlidir. Sahip olacağınız Artebella Metalik Boyalar size, benzersiz boya sanatı dünyasının kapılarını açacak. Set İçeriği: Artebella Venüs Serisi Metalik Boya Altın 50 cc Artebella Venüs Serisi Metalik Boya Gümüş 50 cc Artebella Venüs Serisi Metalik Boya Bakır 50 cc Artebella Venüs Serisi Metalik Boya İnci Beyazı 50 cc Artebella Venüs Serisi Metalik Boya Platin 50 cc Artebella Venüs Serisi Metalik Boya Bronz 50 cc

Artebella Transparan Cam Vitray Boyası 50 cc 6 ı Set - 1ABSTC001 Artebella Transparan Cam Vitray Boyası 50 cc 6 ı Set - 1
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

TRANSPARAN CAM VİTRAY -Cam ve Vitray çalışmaları için idealdir -Su Bazlı ve Kokusuzdur. -Sağlığa zararlı madde içermez. -Doğal Hava ile kuruyan ısı gerektirmeyen boyalardır. -Kullanımı : Fırça ve Sünger ile kullanılır.

Artebella Unıversal Akrilik Boya 6 lı Set-02 30cArtebella Unıversal Akrilik Boya 6 lı Set-02 30c
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Artebella Akrilik Boya setleri hem öğrenci hemde profesyonel kullanıcılara hitap eden ve kapatıcılığı yüksek pigment içeriği son derece zengin parlak ve kuruma yapmayan boyalardır. Renkler birbirleri ile karıştırılabilir. Renkler birbiriyle karışabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. Su bazlıdır.

Abs70050 Artebella Guaj Boya 6 lı Set-1 50 ccArtebella Guaj Boya 6 lı Set-1 50 cc
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Artebella Guaj Boya 6x50 cc Artebella Guaj Boya Su bazlı opak (mat ) bir üründür.Islak Fırça ile sanatçının istediği kadar çözülebilen özel bir boyadır,hem profesyonel ressamlar hemde resime yeni başlayanlar sıklıkla kullanır.Guaj boyalar kapatıcı özelliğe sahip olup yağlı boyalara oranla daha hızlı kurur.Guaj boyalar bir çok boya çeşidinden aldığı özellikler sebebiyle çok tercih edilmektedir. Renkler birbiriyle karışabilir. Su bazlıdır. Sağlığa zararlı madde içermez. Kutu İçeriği Artebella Guaj Boya 50 cc Beyaz Artebella Guaj Boya 50 cc Sarı Artebella Guaj Boya 50 cc Yeşil Artebella Guaj Boya 50 cc Mavi Artebella Guaj Boya 50 cc Kırmızı Artebella Guaj Boya 50 cc Siyah

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ARTEBELLA