Firma Adı İletişim Konum
ART BOYA MALZEMELERİ KIRTASİYE VE TUR. DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
İçerenköy Mah. Döndü Sok. No: 8/A / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 575 3625
Web: https://www.artboya.com
Salon: 5
Stant: 509-510
Ürün Grupları
  • Kagit ve Kagit Urunleri
  • Okul Oncesi ve Anaokulu Malzemeleri
  • Hobi ve Sanatsal Malzemeler
  • Hobi ve Sanatsal Boyalar

Art Boya 1997 den beri Sanatsal, Okul ve Craft ürünleri alanında hizmet vermektedir. PonART, Kosida , Goodwin tescilli markalarının yanı sıra dünyaca ünlü Lukas , Nerchau , Hahnemühle, Marabu, Eberhardfaber, Fibracolor, Folia, Panpastel, Sculpey ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. PonART markası ile Resim boyaları, Killer, Fırçalar, Tuvaller, Resim Sehpaları, Resim defterleri, Kosida markası ile Fırçalar ve Resim defterleri ve Tuval çeşitleri, Goodwin markası olarak; tescilli Sanat Kili ve Çiçek Kili markalarıyla model killeri üretmektedir.

PonART TuvallerTuval
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PonART Tuvaller %100 pamuk, çift kat akrilik astarlı tuval bezinden ve köknar ağacından şaseler kullanılarak üretilir.

PonART FırçalarResim fırçaları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PonART fırça çeşitleri profesyonel kullanıcıların taleplerine uygun olarak üretilmiş seriler içerir. Aynı zamanda okul ve hobi için geniş bir çeşide sahiptir.

PonART Resim DefterleriResim Defterleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PonART Eskiz, çizim ve tüm tekniklere uygun resim defterleri, asit free ve sanatsal kağıtlardan üretilir.

PonART Resim SehpalarıŞövale
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PonART Resim sehpaları; ileri derecede fonksiyonel ve tasarım patenti ile belgelendirilmiş özel üretim resim sehpalarıdır. Kayın ağacından üretilir, kendi formülümüz olan yağlar ile yüzeyi doyurulur ve dayanıklı hale getirilir.

Kosida StencilStencil Şablon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yaratıcı tasarımlar için, güncel ve popüler desenler , iyi kalitede hammadde kullanılarak ve kusursuz kesim ile üretilir.

Goodwin Sanat KiliModel kili
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Oyun ve eğitim için özel olarak formüle edilmiş bir modelleme kilidir. Hava ile kurur. Kuruduktan sonra çatlamaz, esnek ve çok hafiftir. Renkleri birbiriyle kolayca karışır. Objeleri kaplamaya uygundur.

Eberhard Faber Kuruboya, Dereceli Kalemler ve Yazı kalemleriEberhard Faber Yazı, Çizim ve Boyama Kalemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Eberhard Faber; okullar ve sanatçılar için, 2 yaş için üretilen ürünlerden başlayarak tüm okul ve profesyonellik seviyeleri için kalemler üretir.

Marabu Markör ve KalemlerMarabu Hobi Malzemeleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Marabu, yüksek pigment kalitesinde markörler, boyalar ve hobi malzemeleri üretir. İster suluboya ister akrilik bazlı, ister permanent (kalıcı) kalemler olsun; Marabu nun renkleri güçlü ve çarpıcıdır.

Lukas Akrilik boya, yağlıboya ve suluboyalarıLukas Boyalar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lukas, akrilik boyayı endüstriyel olarak ilk üreten firmalardan olup, özellikle guaj, yağlıboya, akrilik ve suluboyada dünya çaplı yüksek kalitede üretim yapar. Lukas boyalar doğal ve sentetik, yüksek kalitede, saf pigmentlerden ihtiyacınıza göre size sunulur.

Hahnemühle Sanatsal KağıtlarHahnemühle Kağıtlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hahnemühle 1584 den beri Almanya, Einbeck te kağıt üreten, bir kağıt değirmeni olarak başlayıp yıllar içindeki deneyimiyle bugün sanatsal kağıtta ana marka haline gelmiş bir kağıt fabrikasıdır. Her türlü teknik için üretilen kağıtları mevcuttur. Özellikle suluboya, çizim ve gravür kağıtları ile öne çıkar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • PONART
  • KOSİDA