Firma Adı İletişim Konum
BT MARKET KURUMSAL BİLİŞİM HİZMETLERİ İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Ünalan Mah. Kıvılcım Sok. Simge Kent Sitesi A1 Blok D: 8 34700 / Üsküdar / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 022 3212
Web: https://ottohutt.com.tr/
Salon: 5
Stant: 525B
Ürün Grupları
  • Yazi Gerecleri
  • Yazi Aksesuarlari

Bireyselciler için stil. Alman yapımı. Otto Hutt un yazı gereçleri, konu bireysellik ve hassasiyet olduğunda yeni standartlar belirliyor Net şekiller, estetik tasarımlar, mükemmel işlevsellik.Otto Hutt ın usta zanaatkarları ve çeşitli proses teknolojilerindeki uzmanları, yaklaşık 100 yıldır, büyük bir özenle yazı gereçleri ve aksesuarları üretmektedir. Otto Hutt her zaman en yüksek teknolojik düzeyde üretim yapar ve yalnızca seçilmiş malzemeleri kullanır. Bu sevgi dolu özen ve dikkat, Made in Germany etiketinin kalite ve sürdürülebilirliği temsil etmesini sağlamaya yardımcı olur. BT MARKET olarak bizler de Otto Hutt ın Türkiye distribütörlüğüyle beraber en iyi şekilde ve gururla temsilciliğini 2019 yılından itibaren sürdürmekteyiz.

Otto Hutt Dizayn 01Otto Hutt Dizayn 01
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Klasik olarak saf. Bir arketip. design01, gerekli olanlarla sınırlıdır. Eşsiz yazma keyfi için bir garanti. Tasarımda klasik, göze batmayan, zamansız. En iyi malzemeler kullanılarak kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Sade ve güçlü bir optik derinlik etkisi ile. Çoklu cilalı cila katmanları, yazı gereçlerine yoğun renklerini ve kusursuz bir parlaklık verir. Dolma kalem, roller kalem, tükenmez kalem ve versatil kalem olarak mevcuttur.

Otto Hutt Dizayn 02Otto Hutt Dizayn 02
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dönüşüm. Fark edilir derecede şehvetli. design02, klasik stil deyimlerini geleneksel zanaatkarlık ile birleştirir. Hissedebileceğiniz kusursuz kalite. Kusursuz tasarım. Parlatılmış gümüş, guilloche, el yapımı. Şehvetli çekiciliğin çığır açan bir ifadesi. Eşsiz bir yazı aracına dönüşen organik-minimalist bir estetikten ilham aldı. Dolma kalem, roller kalem, bükümlü tükenmez kalem ve bükümlü kalem olarak mevcuttur.

Otto Hutt Dizayn 03Otto Hutt Dizayn 03
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Geçmişe bir bakış. Modernitede hazırlanmış. Modern üretilmiştir. Efsanevi bir retro tarz, sofistike tasarımla buluşuyor. Ofset Otto Hutt logosu, tükenmez kalemi, dolma kalemi, kurşun kalemi ve rollerball ı basit ama parlak bir şekilde ayırır. Etkileyici ayrıntı ve ustaca yürütme. Mevcut dolma kalem, roller kalem, geri çekilebilir tükenmez kalem ve mekanik kurşun kalem olarak. Dolma kalemler, çelik veya 18 kt altın uçlarla donatılma seçeneğine sahiptir.

Otto Hutt Dizayn 04Otto Hutt Dizayn 04
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Saf zarafet. Mükemmel şekillendirilmiş. design04, lineer estetiğe bir saygı duruşudur. Ödün vermeyen bir amaca bağlı ince tasarım. Kompakt boyutlar, benzersiz olan olağanüstü bir kullanım sağlar. Teknik gelişmişlik ve en yüksek kaliteli malzemeler. Otto Hutt ın özgün tasarımına dayanmaktadır. Klasik form, gelecek için yeniden tasarlandı ve elle tamamlandı. Asil ve bakımı kolay pirinç, temel malzemeyi oluşturur. Dolma kalem, rollerball, bükümlü tükenmez kalem ve bükümlü kalem olarak mevcuttur, tüm versiyonları mekanik klipslidir. Dolma kalemlerin uçları çelik veya 18 kt altın olarak mevcuttur.

Otto Hutt Dizayn 05Otto Hutt Dizayn 05
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İşlevsellik Mükemmellik içinde. design05 her gün için zarif bir arkadaştır. Tasarımda asil. Aynı zamanda kompakt ve iyi orantılı. Çift işlevli. Akıllı telefonlara veya tabletlere giriş için değiştirilebilir bir dokunmatik uç kullanılır. Malzemeler tipik Otto Hutt tur: kusursuz işlenmiş ve yüksek kalitede. Özenle üretilmiş bir mekanik klips ve hassas mürekkep besleme sistemi kendileri için konuşur. Dolma kalem ve tükenmez kalem olarak mevcuttur.

Otto Hutt Dizayn 06Otto Hutt Dizayn 06
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğal ifade. İleriyi düşünmek. design06 mükemmel bir organik forma sahiptir. Esnek hissi ileriye giden yolu gösterir. Tanınmış bir orijinal yenilikle buluşuyor. Kanıtlanmış kalite zarafetle buluşuyor. Özel elmas aletlerle frezelenmiş yeni konturlar ve yüzeyler. Ezici bir şekilde doğal bir bileşimde birleştirildi. Dolma kalem, roller kalem ve bükümlü tükenmez kalem olarak mevcuttur, tüm tasarımlar mekanik bir yaylı klips ile donatılmıştır. Dolma kalemler, çelik veya 18 kt altın uçlarla donatılma seçeneğine sahiptir.

Otto Hutt Dizayn 07Otto Hutt Dizayn 07
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Amiral gemisi. Üst sınıf. design07, tasarım mükemmelliğinin özüdür. Form ve işlevsellik, enerjik bir korpusta birleştirildi. Berrak formların güzelliğine bir selam. Güçlü ve zarif. Açıkça her şeyi gölgede bırakan yüksek kalite fikri. Karakteristik ve mekanik yaylı klips ile, ustaca geliştirilmiş ve kusursuz bir şekilde uygulanmıştır. 18 kt altın uçlu rollerball veya dolma kalem olarak mevcuttur.

Otto Hutt Dizayn 08Otto Hutt Dizayn 08
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bir yaşam biçimi olarak kalite. design08, tasarımcının yeni eseridir, Mark Braun. Otto Hutt adına geliştirme, tasarım, üretim ve işlevde kendi kalite standartlarını belirleyen bir dolma kalem yarattı. design08, zanaatkarlık hassasiyetinin ve yüksek teknolojinin günlük mal ve yazı kültürümüzde bir yer talep ettiği bir dünya görüşünü temsil eder.

Otto Hutt Dizayn C 100.YILOtto Hutt Dizayn C 100.YIL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

500 adet ile sınırlıdır. Dünya çapında. Özel detaylarla karakterize edilen mükemmel şekillendirilmiş tasarım. designC nin arkası benzersiz gravürlerle rafine edilmiştir: Almanya yüklemi ve kapaktaki bireysel numaralandırma, Otto Hutt logosu ve saflık sembolü Gövde üzerinde esas olarak dolma kalemin yapıldığı 925 ayar gümüş. Mark Braun tarafından tasarlanmıştır. Kara Orman da usta zanaatkarlar tarafından yapılmıştır. designC iyi bilinen bir dili birbirine bağlar,öncü etkileri olan birçok Otto Hutt yazı gereçlerinde bulunabilir. Formda tanımlanmış ve zamansız, Bauhaus felsefesini yanal bir düşünceyle yorumluyor.

OTTO HUTTGERMANY
Adres: Remchinger Strasse 18 75203 Konigsbach-Stein Enz BADEN-WURTTEMBERG GERMANYTelefon: 49072323023550web: https://ottohutt.com.tr/
  • OTTO HUTT