Firma Adı İletişim Konum
EREN EĞİTİCİ OYUNCAK KIRTASİYE A.Ş.
Mahmutbey Mah. İSTOÇ 5. Ada No: 128 / Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 500 0479
Web: https://www.erenkirtasiye.com.tr/
Salon: 3
Stant: 319B
Ürün Grupları
 • Ogrenci Arac ve Gerecleri
 • Boya ve Cizim Gerecleri
 • Hobi ve Sanatsal Malzemeler
 • Hobi ve Sanatsal Boyalar
 • Oyuncaklar
 • Egitici Oyunlar

EREN EĞİTİCİ OYUNCAK KIRTASİYE A.Ş. Üretimini; çevre ve insan sağlığını koruma bilinciyle, günümüzün teknolojik gelişmelerini izleyerek, titizlikle yürütmekte ve eğitime katkıda bulunmaktadır. Üretimini yapmış olduğu ürünlerin sağlık kriterlerine uygunluğunu tarafsız laboratuvarlarca belgelendirmiştir. Eğitici Oyuncak ve okul kırtasiyesi malzemesi üretimi yapan firmamız % 100 yerli sermaye ile kurulmuş ve faaliyetlerine aynı şekilde devam etmektedir. Firmamız zengin ürün yelpazesiyle piyasadaki kaliteli ve prestijli duruşuyla gelişmenin sürekliliğine inanan bakış açısıyla ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle sektörde öncü ve güvenilir marka kimliği kazanmıştır. Başarımızın temeli kullandığımız ham maddelerin kalitesine ve ürünlerimizin işçiliğine verilen öneme dayanmaktadır. Her alanda kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız teknolojinin sunduğu tüm imkanları işe entegre ederek dinamik büyümenin sürekliliğini sağlamaktadır. Eren Grup , sektör standartları üzerinde sunduğu hizmet kalitesi ile marka değeri yüksek tavsiye edilebilen bir imaja sahip olmayı ilke edinmiştir.

Kinetik Kum
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kinetik Kum deniz kumu ile oynamanın muhteşemliğini evinize kadar getirecek, hem de dağılmadan kirletmeden! Alın, yoğurun, şekiller oluşturun, üzerine yazılar yazın, tekrar bozun. Kinetik Kum sadece kendine yapışır. Elinize veya diğer yüzeylere yapışmaz! Asla kurumaz! Kinetik Kum; %98 Deniz kumu, %2 polimerden oluşmaktadır. ABD, Avrupa ve Asya güvenlik ve sağlık yönetmeliklerine uygundur. 6 Adet Renk Seçeneği Pembe Yeşil Mavi Doğal kum Mor Kırmızı 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Oyun Hamuru
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çocukların el becerilerini ve hayal gücünü geliştirir. Hem eğlenceli hem öğreticidir. El-göz koordinasyonu sağlar ve el-parmak kasları geliştirmeye yardımcı olur. Sağlığa zararsız hammaddeler kullanılarak Türkiye de üretilmektedir. Buğday unu,tuz ve su temel maddelerinden üretilmiştir. İz bırakmaz, yapışmaz ve ufalanmaz. ABD, Avrupa ve Asya güvenlik ve sağlık yönetmeliklerine uygundur. 4 Adet Renk Seçeneği Sarı Yeşil Mavi Kırmızı 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Sulu Boya Temizleme Kutusu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Matara
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek seferde açılıp kapanabilen vidalı kapak sistemine sahiptir. Sağlıklı plastikten üretilmiştir. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Koku yapmaz. Türk malıdır. 2 Adet Renk Seçeneği Kırmızı Mavi Elde yıkanması tavsiye edilir.

Slime
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Çantalı Oyuncak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Yumurta Eşleştirme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

6 Parçalı 12 Parçalı

Boya Grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HEROES 12 RENK SULU BOYA HEROES 6 RENK GUAJ BOYA HEROES 6 RENK PARMAK BOYASI HEROES 6 RENK AKRİLİK BOYA HEROES 10 RENK GUAJ BOYA HEROES 10 RENK PARMAK BOYASI HEROES 10 RENK AKRİLİK BOYA

Sürpriz Yumurta
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1) 15 GR. 2 RENK OYUN HAMURU 2) 4 ADET KALIP 3) 1 ADET OYUNCAK

Heroes Bambu Çubukları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HEROES BAMBU ÇUBUKLAR 300 PARÇA 1) 180 ADET BAMBU ÇUBUĞU 2) 120 ADET BİRLEŞTİRME APARATI

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • HEROES PREMİUM QUALİTY
 • HEROES DOUGH
 • HEROES SCHOOL
 • HEROES SAND
 • HEROES COLOR
 • HEROES GAMES
 • HEROES SLİME
 • SPORTİVE WATER BOTTLE